Single miłość na wycieczce
2
Posted in Poradnik, Porady
24 listopada, 2018

Miłość, czy można ją znaleźć na wyjeździe dla Singli

To pytanie nurtuje wielu singlowych podróżników. Ba… a nawet motywuje. Bo znalezienie bratniej duszy, czy miłości jest dla wielu osób wybierających się na singlowe wojaże jednym z głównych celów. Czy jest taka szansa? Postaram się znaleźć na to odpowiedź…

Gdzie znaleźć Kogoś w dzisiejszych czasach? Mamy 21 wiek. Życie pędzi jak samochód Formuły 1. Praca, dom, dom, praca… Czas… a przede wszystkim jego brak, wyznacza nam jak żyć. Możesz znaleźć Kogoś w pracy. Spotkać Kogoś na ulicy. Możesz poznać Kogoś w klubie fitness czy na siłowni. Znaleźć tego Kogoś w dyskotece…. na dworcu… w tramwaju… a nawet w Internecie… A co jest potrzebne by plan ten się udał? Najpewniej to łut szczęścia, ot tak po prostu… Może jakaś chemia? Oczywiście można szczęściu pomóc. A nawet czasami trzeba. Jeśli postarasz się… A masz na to czas? 

W końcu Twój z dawna oczekiwany, wymarzony urlop. Czasu więcej. Jesteś bardziej wypoczęty, jesteś bardziej wyluzowana… Może warto by było w końcu kogoś poznać? To bardzo naturalne, bo właśnie w wolnym czasie, mamy więcej wolnego czasu ;), by… pomyśleć trochę o sobie.

Jesteś więc na urlopie. Wczasy dla Singli.  No bo w końcu jesteś Singlem, czyż nie ;)  Czy znajdziesz tu swoją miłość? Wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz:

Tak, to oczywiste!

…ale to nie jest dobra odpowiedź na to pytanie. Prawidłowa odpowiedź na to pytanie brzmi:

Być może…

Zapytasz zaraz: ale dlaczego? Przecież na wyjazdy dla Singli jeżdżą samotni, poszukujący itd… itp… Gdzie jak nie na takim wyjeździe szukać swojej drugiej połówki… I masz rację, właśnie tacy ludzie jeżdżą na wycieczki dla Singli, tylko… Sytuacja jest bardzo podobna do tej w „zwykłym życiu”. Czy akurat trafi się osoba, której wpadniesz w oko? A może spotkasz osobę, która Ci się spodoba? Czy coś zaiskrzy? A więc…

Po pierwsze nie zawsze singlowi podróżnicy to poszukujący. Wielu ludzi wyjeżdża po prostu by wypocząć, dobrze się bawić w gronie Singli, wyluzować i nie koniecznie szukają od razu wielkiej i niesamowitej miłości czy nawet nowej znajomości.

Po drugie: Hmmm… pozostaje kwestia dopasowania, odwagi na spróbowanie czegoś nowego. Na wyjazdach spotykają się ludzie w bardzo różnym wieku. Są trzydziestolatkowie, szalone czterdziestki, niemniej wesołe piędziesiątki i całkowicie niestateczne sześćdziesiątki. To oczywiście taki żarcik, ale jak to z żartami bywa, zawsze w nich jest sporo prawdy.

Jest jeszcze wiele czynników… a wszystkie zależy od szczęścia, odpowiedniego zbiegu okoliczności. Bo, takie jest właśnie życie. Zabrzmiało to poważnie? Tak właśnie miało zabrzmieć, bo niektóre sprawy są poważnie (czasami).

A teraz coś bardziej pozytywnego :)

Oczywiście prawdopodobieństwo spotkania swojej drugiej połówki na takim wyjeździe jest większe niż… na ulicy, czy bibliotece, ale… nie zawsze coś zaiskrzy, nie zawsze będzie osoba w Twoim typie, ale… jedno jest pewne:

…będzie to Singiel!

czyli nie musisz się więc martwić, że jakiś zazdrosny mąż odstrzeli Ci głowę z dubeltówki. Zazdrosna żona nie wydrapie Ci oczy swymi, pięknie pomalowanymi na czerowno, paznokciami. Nic z tych rzeczy :). Możesz być pewien, że podrywasz dziewczynę, która jest wolna… Możesz być pewna, że puszczasz oczko do chłopaka, który nie ma żony ;) 

Czy ludzie łączą się w pary na wyjazdach dla Singli?

Tak

Wooow, to ja jadę :). Zejdź na ziemię… to nic pewnego (ot taka mała szczypta pesymizmu ;))

Czy dużo jest takich par?

Nie

Ufff… nic tu po mnie… lepiej poszukam w internecie. Ojojojo… nie bądź takim pesymistą ;) Nie zawsze Single chwalą się, że poznali się na singlowym wyjeździe. 

Miłość wisi w powietrzu?

Niekoniecznie wisi i niekoniecznie w powierzu, ale… Warto dać jej szansę. Czy na singlowych wczasach, czy też w naszym, czasami szarym, życiu. Warto, bo gdy się kocha jest tak jakby lepiej… Dlaczego tak jakby? Bo nic nie jest w 100% białe lub czarne i trzeba mieć do wszystkiego lekki dystans. Choć, gdy się zakochasz… Myślenie się wyłącza i nic nie ma znaczenia. Czego serdecznie Tobie życzę :)

Czy warto jechać na singlowy wypoczynek szukać miłości?

Powiem szczerze: nie warto. Nie warto, jeśli to jest głównym celem Twojego wyjazdu, bo można się rozczarować. Jeśli nastawisz się, że na urlopie spotkasz księcia na białym koniu, czy księżniczkę o twarzy bogini i cyckach Pameli Anderson (z okresu jej świetności ;)) możesz się zawieść. Możesz nikogo takiego nie spotkać, lub… możesz spotkać, ale… osoba ta będzie np. mieszkać o 1000 km od Ciebie (choć to akurat zły przykład ;)), albo… po prostu, jakby to brutalnie nie zabrzmiało, może nie być Tobą zainteresowana.

Na singlowy wyjazd warto jechać wypocząć. A co się tam wydarzy w kwestiach miłości? To zależy wyłącznie od ślepego losu… jak to w życiu bywa…

Podobne artykuły:

komentarzy

Comments & Reviews

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.